PRZEDSZKOLE KLUB MAŁYCH ODKRWYCÓW

JADŁOSPIS- 14.01.2018- 25.01.2019

 

(DIETA OGÓLNA)

Poniedziałek 14.01.2019:

Śniadanie: Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, bułka kajzerka, masło, polędwica drobiowa, gotowane warzywa/ogórek świeży, herbata owocowa(*1,6,7,9,10)

Obiad: Zupa pomidorowa, kurczak z warzywami po chińsku, ryż curry,  kompot(*1,7,9)

Podwieczorek: Jogurt owocowy, chrupki kukurydziane, kompot

Wtorek 15.01.2019:

Śniadanie: Parówka z szynki(94% mięsa), ketchup(198g pomidorów na 100gram produktu), ciemne pieczywo, masło, gotowane warzywa/szczypiorkiem, herbata owocowa(*1,6,7,9,10)

Obiad: Zupa ogórkowa, makaron z mięsem wieprzowym i sosem bolognese, kompot(*1,3,7,9)

Podwieczorek: Bułeczka z jabłkami, niesolone pestki dyni, kompot(*1,5,7)

Środa 16.01.2019:

Śniadanie: Ciemne pieczywo, masło, szynka z indyka, gotowane warzywa/papryka, kawa inka z mlekiem (*1,6,7,9,10)

Obiad: Barszcz czerwony, pierogi z mięsem  i duszoną cebulką, surówka z białej kapusty, kompot(*1,7,9)

Podwieczorek: Muffinka cytrynowa - niskosłodzona, porcja owocu, kompot(*1,3,7)

Czwartek 17.01.2019:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista, masło, kiełbasa krakowska parzona, gotowane warzywa/ogórek świeży, herbata owocowa(*1,6,7)

Obiad: Zupa rosół, filet z kurczaka, ziemniaki, surówka, surówka z marchwi z jabłkiem ,kompot(*1,3,7,9)

Podwieczorek: Gofry niskosłodzone, sok owocowy (*1,3,7)

Piątek: 18.01.2019:

Śniadanie: Bułka kajzerka, masło, ser żółty, gotowane warzywa/pomidor, maślanka owocowa, herbata owocowa(*1,7)

Obiad: Zupa kapuśniak, paluszki z fileta rybnego, ziemniaki, ogórek kiszony, kompot (*1,3,7,9)

Podwieczorek: Bułeczka maślana, banan, kompot (*1,3,7)

Poniedziałek 21.01.2019:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista, masło, polędwica wieprzowa, gotowane warzywa/papryka, kawa zbożowa z mlekiem(*1,6,7,9,10)

Obiad: Zupa ryżowa z warzywami, udko z kurczaka, kasza jęczmienna, surówka z kapusty pekińskiej, kompot(*1,7,9)

Podwieczorek: Jagodzianka, sok marchwiowy(*1,3,6,7)

Wtorek 22.01.2019:

Śniadanie: Ciemne pieczywo z masłem, polędwica z indyka, gotowane warzywa/ogórek świeży, jogurt owocowy, herbata owocowa(*1,6,7,9,10)

Obiad: Zupa jarzynowa, pieczeń rzymska z sosem własnym, kasza gryczana, surówka z gotowanych buraków, kompot(*1,3,7,9)

Podwieczorek: Sałatka owocowa, pieczywo ryżowe, kompot (*1,7)

Środa 23.01.2019:

Śniadanie: Bułka kajzerka, masło, szynka wieprzowa, gotowane warzywa/pomidor, kawa inka z mlekiem, herbata owocowa(*1,6,7,9,10)

Obiad: Zupa grochowa, kakaowe naleśnik z serem białym(#) i polewą z jogurtu owocowego, kompot(*1,3,7,9)

Podwieczorek: Chałka z masłem, porcja owocu, kompot(1,3,7)

Czwartek 24.01.2019:

Śniadanie: Zupa mleczna z makaronem, ciemne pieczywo, masło, schab pieczony, gotowane warzywa/ogórek świeży(*1,6,7,9,10)

Obiad: Zupa krupnik, kotlet ze schabu w cieście, ziemniaki, surówka z marchwi, kompot(*1,3,7,9)

Podwieczorek: Placuszki z jabłkami, porcja owocu, kompot(*1,3)

Piątek 25.01.2019:

Śniadanie: Kakao z mlekiem, bułka pełnoziarnista, masło, twarożek śmietankowy, gotowane warzywa/szczypiorek (*1,6,7)

Obiad: Barszcz ukraiński, pieczony filet rybny, ziemniaki, surówka wielowarzywna, kompot(*1,3,4,7,9)

Podwieczorek: Ciasto kaszy manny niskosłodzone, pestki słonecznika, kompot(*1,5,8)

 

(DIETA BEZMLECZNA)

Poniedziałek 14.01.2019:

Śniadanie: Bułka kajzerka, masło roślinne, polędwica drobiowa, gotowane warzywa/ogórek świeży, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Zupa pomidorowa, kurczak z warzywami po chińsku, ryż curry,  kompot(*1,9)

Podwieczorek: Mus owocowy, chrupki kukurydziane, kompot(*1,6,9,10)

Wtorek 15.01.2019:

Śniadanie: Parówka z szynki(94% mięsa), ketchup(198g pomidorów na 100gram produktu), ciemne pieczywo, masło, gotowane warzywa/szczypiorek, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Zupa ogórkowa,  makaron z mięsem wieprzowym i sosem bolognese, kompot(*1,3,9)

Podwieczorek: Bułeczka z jabłkami, pestki z dyni, kompot (*1,3,5,8)

Środa 16.01.2019:

Śniadanie: Ciemne pieczywo, masło roślinne, szynka indyka, gotowane warzywa/papryka, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Barszcz czerwony, pierogi z mięsem i duszoną cebulką, surówka z białej kapusty,  kompot(*1,3,9)

Podwieczorek: Muffinka cytrynowa niskosłodzona,  porcja  owocu (*1,3)

Czwartek 17.01.2019:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista, masło roślinne, kiełbasa krakowska parzona, gotowane warzywa/ogórek świeży, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Zupa rosół, filet z kurczaka, ziemniaki, surówka z marchwi i jabłka, kompot(*1,3,9)

Podwieczorek: Gofry - niskosłodzone, sok owocowy, kompot (*1,3)

Piątek: 18.01.2019:

Śniadanie: Bułka kajzerka, masło roślinne, szynka wieprzowa, gotowane warzywa/pomidor, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Zupa kapuśniak, paluszki z fileta rybnego, ziemniaki, ogórek kiszony, kompot (*1,3,4,9)

Podwieczorek:  Ciemne pieczywo, masło roślinne, wędlina drobiowa, ogórek świeży, banan (*1,6,9,10)

Poniedziałek 21.01.2019:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista, masło roślinne, polędwica wieprzowa, gotowane warzywa/papryka, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Zupa ryżowa z warzywami, udko z kurczaka, kasza jęczmienna, surówka z kapusty pekińskiej, kompot(*1,9)

Podwieczorek: Jagodziaka, sok marchwiowy(*1,6)

Wtorek 22.01.2019:

Śniadanie: Ciemne pieczywo z masłem roślinnym, polędwica z indyka, gotowane warzywa/ogórek świeży, herbata owocowa

(*1,6,9,10)

Obiad: Zupa jarzynowa, pieczeń rzymska z sosem własnym, kasza gryczana, surówka z gotowanych buraków, kompot(*1,3,9)

Podwieczorek: Sałatka owocowa, pieczywo ryżowe, kompot (*1)

Środa 23.01.2019:

Śniadanie: Bułka kajzerka, masło roślinne, szynka wieprzowa, gotowane warzywa/pomidor, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Zupa grochowa, naleśnik z jabłkami, kompot(*1,3,9)

Podwieczorek: Chałka z masłem roślinne, porcja owocu, kompot(1,3)

Czwartek 24.01.2019:

Śniadanie: Ciemne pieczywo, masło roślinne, schab pieczony, gotowane warzywa/ogórek świeży, herbata owocowa (*1,6,9,10)

Obiad: Zupa krupnik, kotlet ze schabu w cieście, ziemniaki, surówka z marchwi, kompot(*1,3,9)

Podwieczorek: Placuszki z jabłkami, porcja owocu, kompot(*1)

Piątek 25.01.2019:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista, masło roślinne, wędlina kaziuk, gotowane warzywa/szczypiorek, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Barszcz ukraiński, pieczony filet rybny, ziemniaki, surówka wielowarzywna, kompot(*1,3,4,9)

Podwieczorek: Ryż z musem jabłkowym i cynamonem, pestki słonecznika, kompot(*1)

 

(DIETA ŁĄCZONA, BEZMLECZNA, BEZGLUTENOWA)

Poniedziałek 14.01.2019:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa, ogórek świeży,  herbata owocowa(*6,9,10)

Obiad: Zupa warzywna z kaszą jaglaną, bezglutenowy gulasz  ze schabu, ryż, kompot(*9)

Podwieczorek: Mus owocowy, chrupki kukurydziane, kompot

Wtorek 15.01.2019:

Śniadanie: Parówka bezglutenowa z szynki, ketchup(198g  pomidorów  na 100g  produktu), pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, szczypiorek, herbata owocowa(*6,9,10)

Obiad: Zupa z fasolki szparagowej, makaron bezglutenowy z mięsem wieprzowym, kompot(*9)

Podwieczorek: Pieczywo ryżowe, owoc, kompot

Środa 16.01.2019:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa, papryka, herbata owocowa(*6,9,10)

Obiad: Barszcz czerwony, filet z indyka, kasza kus kus, brokuł gotowany, kompot(*9)

Podwieczorek: Makaron bezglutenowy z jabłkiem i cynamonem, porcja owocu, kompot

Czwartek 17.01.2019:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa, pomidor, herbata owocowa(*6,9,10)

Obiad: Zupa kalafiorowa, naleśnik bezglutenowy z mięsem wieprzowym, gotowana fasolka szparagowa, kompot(*3,9)

Podwieczorek: Gofry bezglutenowe, porcja owocu, kompot

Piątek: 18.01.2019:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa, ogórek świeży, herbata owocowa(*6,9,10)

Obiad: Zupa z zielonego groszku, gotowana gałka z fileta rybnego, ziemniaki, gotowany kalafior, kompot(*4,9)

Podwieczorek: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa, ogórek świeży, herbata owocowa(*6,9,10)

Poniedziałek 21.01.2019:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa, papryka, herbata owocowa(*6,9,10)

Obiad: Zupa ryżowa z warzywami, potrawka ze schabu, kasza jaglana, gotowana fasolka szparagowa, kompot(*9)

Podwieczorek: Paluszki kukurydziane, owoc, kompot

Wtorek 22.01.2019:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe z masłem roślinnym, wędlina bezglutenowa, sałata, ogórek świeży, herbata owocowa(*6,9,10 )

Obiad: Zupa jarzynowa, pulpet wieprzowy, kasza gryczana, gotowane buraki, kompot(*9)

Podwieczorek: Pieczywo bezglutenowe z masłem roślinnym, wędlina bezglutenowa, pomidor, kompot(*6,9,10 )

Środa 23.01.2019:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa, papryka, herbata owocowa(*6,9,10)

Obiad: Zupa kalafiorowa, naleśnik z musem jabłkowym, kompot(*9)

Podwieczorek: Wafle kukurydziane, owoc, kompot (*6,9,10)

Czwartek 24.01.2019:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa, ogórek świeży, herbata owocowa(*6,9,10)

Obiad: Zupa krupnik z kaszą jaglaną, gulasz ze schabu, ziemniaki, gotowany brokuł, kompot(*9)

Podwieczorek: Placuszki kukurydziane, porcja owocu, kompot

Piątek 25.01.2019:

Śniadanie: Pieczywo bezglutenowe, masło roślinne, wędlina bezglutenowa, szczypiorek, herbata owocowa (*6,9,10)

Obiad: Barszcz czerwony, pieczony filet rybny, ziemniaki, gotowana marchewka, kompot(*4,9)

Podwieczorek: Ryż z jabłkiem i cynamonem, porcja owocu, kompot

 

1. Zboża zawierające gluten, tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut lub ich odmiany hybrydowe, a także produkty pochodne, z wyjątkiem:

a) syropów glukozowych na bazie pszenicy zawierających dekstrozę (1);

b) maltodekstryn na bazie pszenicy (1);

c) syropów glukozowych na bazie jęczmienia;

d) zbóż wykorzystywanych do produkcji destylatów alkoholowych, w tym alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego;

2. Skorupiaki i produkty pochodne;

3. Jaja i produkty pochodne;

4. Ryby i produkty pochodne, z wyjątkiem:

a) żelatyny rybnej stosowanej jako nośnik preparatów zawierających witaminy lub karotenoidy;

b) żelatyny rybnej lub karuku stosowanych jako środki klarujące do piwa i wina;

5. Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne;

6. Soja i produkty pochodne, z wyjątkiem:

a) całkowicie rafinowanego oleju i tłuszczu sojowego (1);

b) mieszaniny naturalnych tokoferoli (E306), naturalnego D-alfa-tokoferolu, naturalnego octanu D-alfa-tokoferolu, naturalnego bursztynianu D-alfa-tokoferolu pochodzenia sojowego;

c) fitosteroli i estrów fitosteroli otrzymanych z olejów roślinnych pochodzenia sojowego;

d) estru stanolu roślinnego produkowanego ze steroli olejów roślinnych pochodzenia sojowego;

7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą), z wyjątkiem:

a) serwatki wykorzystywanej do produkcji destylatów alkoholowych, w tym alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego,

b) laktitolu;

8. Orzechy, tj. migdały (Amygdalus communis L.), orzechy laskowe (Corylus avellana), orzechy włoskie (Juglans regia), orzechy nerkowca (Anacardium occidentale), orzeszki pekan (Carya illinoinensis (Wangenh.) K. Koch), orzechy brazylijskie (Bertholletia excelsa), pistacje/orzechy pistacjowe (Pistacia vera), orzechy makadamia lub orzechy Queensland (Macadamia ternifolia), a także produkty pochodne z wyjątkiem orzechów wykorzystywanych do produkcji destylatów alkoholowych, w tym alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego;

9. Seler i produkty pochodne;

10. Gorczyca i produkty pochodne;

11. Nasiona sezamu i produkty pochodne;

12. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/litr w przeliczeniu na całkowitą zawartość SO2 dla produktów w postaci gotowej bezpośrednio do spożycia lub w postaci przygotowanej do spożycia zgodnie z instrukcjami wytwórców;

13. Łubin i produkty pochodne;

14. Mięczaki i produkty pochodne