PRZEDSZKOLE KLUB MAŁYCH ODKRWYCÓW

10.02.2020 - 21.02.2020

JADŁOSPIS (dieta ogólna)

Poniedziałek 10.02.2020:

Śniadanie: Zupa mleczna z zacierką(*1,7) ciemne pieczywo(*1), masło(*1), polędwica wieprzowa(*1,6,7,9,10), ogórek świeży/gotowane warzywa

Obiad: Zupa kalafiorowa(*1,7,9), potrawka z piersią z kurczaka w sosie serowym z marchewką(*1,9,10), makaron, kompot

Podwieczorek: Serek waniliowy(*1,7), chrupki kukurydziane, kompot

 

Wtorek 11.02.2020:

Śniadanie: Kawa inka z mlekiem(*1,7), bułka kajzerka(*1), masło(*7), szynka  z indyka(*1,6,7,9,10), papryka/gotowane warzywa, herbata owocowa

Obiad: Zupa krupnik(*1,7,9), kotlet białoruskich z sosem pomidorowym(*1,3), ziemniaki,  surówka z marchwi, kompot

Podwieczorek: Ciasto cytrynowo – waniliowe niskosłodzone(*1,3), porcja owocu, kompot

 

Środa 12.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo z masłem(*1,7), polędwica z indyka, pomidor/gotowane warzywa, herbata owocowa(*1,6,7,9,10)

Obiad: Zupa grochowa(*1,9), pyzy z mięsem i duszoną cebulką(*1), surówka z białej kapusty, kompot

Podwieczorek: Muffinka kakaowa -  niskosłodzona(*1,3), porcja owocu, kompot

 

Czwartek 13.02.2020:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista(*1), masło, kiełbasa krakowska parzona, szczypiorek/gotowane warzywa, jogurt owocowy, herbata owocowa(*1,6,7)

Obiad: Zupa rosół(*1,7,9), gałka wieprzowa w sosie pomidorowy(*1,3), ziemniaki, surówka z czerwonej kapusty,  kompot

Podwieczorek: Gofry z płatkami owsianymi -  niskosłodzone(*1,3), sok marchwiowy(*1)

 

Piątek: 14.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo(*1), masło, ser żółty, pomidor/gotowane warzywa, kakao z mlekiem(*1,7)

Obiad: Zupa kapuśniak(*1,7,9), paluszki z fileta rybnego(*1,3,4), ziemniaki, gotowane buraki, kompot

Podwieczorek: Bułeczka z jabłkami(*1,3), porcja owocu, kompot

 

Poniedziałek 17.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo(*1), masło, wędlina wieprzowa, ogórek kiszony/gotowane warzywa, kawa zbożowa z mlekiem (*1,6,7,9,10)

Obiad: Zupa warzywna z ryżem(*1,7,9), makaron z sosem bolognese z mięsem wieprzowym(*1,3), kompot

Podwieczorek: Chałka z masłem(1,3,7), porcja owocu, kompot

 

Wtorek 18.02.2020:

Śniadanie: Zupa mleczna z płatkami zbożowymi(*1,6,7), bułka pełnoziarnista(*1), masło(*7), polędwica drobiowa (*1,6,7,9,10), papryka/gotowane warzywa

Obiad: Zupa  ogórkowa(*1,7,9), kotlet pożarski z piersi z kurczaka z sosem warzywnym(*1,3), ziemniaki, surówka z marchwi, kompot

Podwieczorek: Placuszki z gruszką - niskosłodzone(*1,3), niesolone pestki dyni(*5,8), kompot

 

 

Środa 19.02.2020:

Śniadanie: Parówka z szynki(94% mięsa)(*1,6,7,9,10), ketchup(198g pomidorów na 100gram produktu),

ciemne pieczywo(*1), masło(*1), szczypiorkiem/gotowane warzywa, herbata owocowa

Obiad: Barszcz czerwony(*1,7,9), naleśniki z serem białym i polewą śmietanową(#)(*1,7), kompot

Podwieczorek: Ciasto jogurtowe - niskosłodzone(*1), porcja owocu, kompot

 

Czwartek 20.02.2020:

Śniadanie: Jajko gotowane(*3), bułka kajzerka(*1), masło(*7), pomidor/gotowane warzywa, herbata owocowa, maślanka owocowa(*1,7)

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem(*1,7,9), kaszotto - mieszanka kasz z warzywami i potrawka z piersi kurczaka(*1), kompot

Podwieczorek: Domowa galaretka owocowa(*1), pieczywo ryżowe, kompot

 

Piątek 21.02.2020:

Śniadanie: Kakao z mlekiem(*1,7), ciemne pieczywo(*7), masło(*7), twarożek śmietankowy(*7), szczypiorek/gotowane warzywa

Obiad: Zupa czerwonej soczewicy(*1,7,9), pieczony filet rybny(*1,3,4), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot

Podwieczorek: Placuszki ziemniaczane(*1,3), 100% sok owocowy(*1)

* Alergeny występujące lub mogące występować w  poszczególnych daniach bądź składnikach dań.

 

JADŁOSPIS (dieta bezmleczna)

Poniedziałek 10.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo(*1), masło roślinne(*1), polędwica wieprzowa(*1,6,9,10), ogórek świeży/gotowane warzywa

Obiad: Zupa kalafiorowa(*1,9), potrawka z piersią z kurczaka w sosie słodko – kwaśnym(*1,9,10), makaron, kompot

Podwieczorek: Mus owocowy(*1), chrupki kukurydziane, kompot

 

Wtorek 11.02.2020:

Śniadanie: Bułka kajzerka(*1), masło roślinne, szynka  z indyka(*1,6,9,10), papryka/gotowane warzywa, herbata owocowa

Obiad: Zupa krupnik(*1,9), kotlet białoruski z sosem pomidorowym(*1,3), ziemniaki, surówka z marchwi, kompot

Podwieczorek: Ciasto cytrynowe – waniliowe niskosłodzone(*1,3), porcja owocu, kompot

 

Środa 12.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo z masłem roślinnym(*1), polędwica z indyka(*1,6,9,10), pomidor/gotowane warzywa, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Zupa grochowa(*1,9), pyzy z mięsem i duszoną cebulką(*1), surówka z białej kapusty, kompot

Podwieczorek: Muffinka kakaowa -  niskosłodzona(*1,3), porcja owocu, kompot

 

Czwartek 13.02.2020:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista(*1), masło roślinne, kiełbasa krakowska parzona(*1,6,9,10), szczypiorek/gotowane warzywa, herbata owocowa(*1,6)

Obiad: Zupa rosół(*1,9), gałka wieprzowa w sosie pomidorowy, ziemniaki, surówka z czerwonej kapusty,  kompot

Podwieczorek: Gofry z płatkami owsianymi -  niskosłodzone(*1,3), sok marchwiowy(*1)

 

Piątek: 14.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo(*1), masło roślinne, polędwica drobiowa(*1,6,9,10), pomidor/gotowane warzywa

Obiad: Zupa kapuśniak(*1,9), paluszki z fileta rybnego(*1,3,4), ziemniaki, gotowane buraki, kompot

Podwieczorek: Bułeczka z jabłkami(*1,3), porcja owocu, kompot

 

Poniedziałek 17.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo(*1), masło roślinne, wędlina wieprzowa(*1,6,9,10), ogórek kiszony/gotowane warzywa

Obiad: Zupa warzywna z ryżem(*1,9), makaron z sosem bolognese z mięsem wieprzowym(*1,3), kompot

Podwieczorek: Chałka z masłem(1,3), porcja owocu, kompot

 

Wtorek 18.02.2020:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista(*1), masło roślinne, polędwica drobiowa (*1,6,9,10), papryka/gotowane warzywa

Obiad: Zupa  ogórkowa(*1,9), kotlet pożarski z piersi z kurczaka z sosem warzywnym(*1,3), ziemniaki, surówka z marchwi, kompot

Podwieczorek: Placuszki z gruszką - niskosłodzone(*1,3), niesolone pestki dyni(*5,8), kompot

 

Środa 19.02.2020:

Śniadanie: Parówka z szynki(94% mięsa)(*1,6,9,10), ketchup(198g pomidorów na 100gram produktu),

ciemne pieczywo(*1), masło roślinne, szczypiorkiem/gotowane warzywa, herbata owocowa

Obiad: Barszcz czerwony(*1,9), naleśniki z jabłkiem i cynamonem(#)(*1), kompot

Podwieczorek: Ciasto biszkoptowe - niskosłodzone(*1), porcja owocu, kompot

 

Czwartek 20.02.2020:

Śniadanie: Jajko gotowane(*3), bułka kajzerka(*1), masło roślinne, pomidor/gotowane warzywa, herbata owocowa

Obiad: Zupa pomidorowa z ryżem(*1,9), kaszotto - mieszanka kasz z warzywami i potrawka z piersi kurczaka(*1), kompot

Podwieczorek: Domowa galaretka owocowa(*1), pieczywo ryżowe, kompot

 

Piątek 21.02.2020:

Śniadanie: Ciemne pieczywo(*1), masło roślinne, wędlina kaziuk(*1,6,9,10), szczypiorek/gotowane warzywa

Obiad: Zupa z czerwonej soczewicy(*1,7,9), pieczony filet rybny(*1,3,4), ziemniaki, surówka z kiszonej kapusty, kompot

Podwieczorek: Placuszki ziemniaczane(*1,3), 100% sok owocowy(*1)

 

 

* Alergeny występujące lub mogące występować w  poszczególnych daniach bądź składnikach dań.

1. Zboża zawierające gluten, tj. pszenica, żyto, jęczmień, owies, orkisz, kamut lub ich odmiany hybrydowe, a także produkty pochodne, z wyjątkiem:

a) syropów glukozowych na bazie pszenicy zawierających dekstrozę (1);

b) maltodekstryn na bazie pszenicy (1);

c) syropów glukozowych na bazie jęczmienia;

d) zbóż wykorzystywanych do produkcji destylatów alkoholowych, w tym alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego;

2. Skorupiaki i produkty pochodne;

3. Jaja i produkty pochodne;

4. Ryby i produkty pochodne, z wyjątkiem:

a) żelatyny rybnej stosowanej jako nośnik preparatów zawierających witaminy lub karotenoidy;

b) żelatyny rybnej lub karuku stosowanych jako środki klarujące do piwa i wina;

5. Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne;

6. Soja i produkty pochodne, z wyjątkiem:

a) całkowicie rafinowanego oleju i tłuszczu sojowego (1);

b) mieszaniny naturalnych tokoferoli (E306), naturalnego D-alfa-tokoferolu, naturalnego octanu D-alfa-tokoferolu, naturalnego bursztynianu D-alfa-tokoferolu pochodzenia sojowego;

c) fitosteroli i estrów fitosteroli otrzymanych z olejów roślinnych pochodzenia sojowego;

d) estru stanolu roślinnego produkowanego ze steroli olejów roślinnych pochodzenia sojowego;

7. Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą), z wyjątkiem:

a) serwatki wykorzystywanej do produkcji destylatów alkoholowych, w tym alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego,

b) laktitolu;

8. Orzechy, tj. migdały (Amygdalus communis L.), orzechy laskowe (Corylus avellana), orzechy włoskie (Juglans regia), orzechy nerkowca (Anacardium occidentale), orzeszki pekan (Carya illinoinensis (Wangenh.) K. Koch), orzechy brazylijskie (Bertholletia excelsa), pistacje/orzechy pistacjowe (Pistacia vera), orzechy makadamia lub orzechy Queensland (Macadamia ternifolia), a także produkty pochodne z wyjątkiem orzechów wykorzystywanych do produkcji destylatów alkoholowych, w tym alkoholu etylowego pochodzenia rolniczego;

9. Seler i produkty pochodne;

10. Gorczyca i produkty pochodne;

11. Nasiona sezamu i produkty pochodne;

12. Dwutlenek siarki i siarczyny w stężeniach powyżej 10 mg/kg lub 10 mg/litr w przeliczeniu na całkowitą zawartość SO2 dla produktów w postaci gotowej bezpośrednio do spożycia lub w postaci przygotowanej do spożycia zgodnie z instrukcjami wytwórców;

13. Łubin i produkty pochodne;

14. Mięczaki i produkty pochodne.

 

# - danie smażone