mgr Magdalena Sobolewska- Położna, Opiekunka dziecięca (obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim)

Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku na kierunku Położnictwo. Kochająca dzieci, stawiająca na pierwszym miejscu dobro dziecka i jego poczucie bezpieczeństwa. W pracy z innymi ludźmi empatyczna i dążąca do wyznaczonych jej zadań i celów. Ukończone kursy: Kurs Opieki i Pielęgnacji Środowiskowej Noworodka i Niemowlęcia oraz Kurs Pierwszej Pomocy dla dzieci i osób starszych.


mgr Irena Brańska - Opiekunka dziecięca

Absolwentka pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej na Wydziale Nauk Społecznych NWSP w Białymstoku z nagrodą uznaniową rektora. Uczestniczyłam w warsztatach metodycznych „Dziecięce ataki złości - jak sobie z nimi radzić?”, które pomogły mi w pracy z dziećmi. Prywatnie -  mama trójeczki dzieci.

Moim priorytetem jest takie indywidualne podejście do podopiecznych, by wejść w ich świat, aby poznać je, zrozumieć. To umożliwia mi satysfakcjonujące mnie i dziecko sukcesy w pracy wychowawczej i edukacyjnej. Staram się, by maluch rozwijał się w każdej dziedzinie z ogromnym poczuciem bezpieczeństwa i serdeczności. Ciekawość świata dziecka jest motorem do stosowania najróżniejszych form i metod pracy.


mgr Ewelina Dacewicz- Opiekunka dziecięca (obecnie przebywa na urlopie macierzyńskim)                                 

Z zawodu jestem pedagogiem. Mam duże doświadczenie w opiece nad dziećmi. Przed podjęciem pracy w żłobku przez 6 lat pracowałam jako niania. Z wszystkimi podopiecznymi nadal utrzymuję kontakt. Rodzice, których dziećmi się opiekowałam mówią, że mam "dobry wpływ na ich dziecko". Lubię pracę z dziećmi, przynosi mi ona satysfakcję. Jestem osobą pogodną i życzliwą. Miła atmosfera i dobra zabawa podczas której dzieci zdobywają nowe umiejętności są dla mnie najważniejsze, a uśmiech na twarzy malucha jest największą nagrodą.


mgr Anna Buńkowska - Opiekunka dziecięca

Ukończyłam studia pedagogiczne I stopnia o specjalności pedagogika wczesnoszkolna z przedszkolną oraz II stopnia o specjalności pedagogika opiekuńczo- wychowawcza. Z dziećmi pracuje od zawsze. Do tej pory miałam okazję wykazać się jako niania, opiekunka w klubie malucha i wychowawca w domu dziecka. Cechuje mnie duża empatia i wrażliwość na potrzeby najmłodszych. W swojej pracy z dziećmi uwielbiam obserwować jak niesamowicie szybko poznają świat i chłoną wiedzę. Uważam, że w wychowaniu najważniejsze jest, aby dziecko od najmłodszych lat traktować po partnersku, a najlepszą metodą wychowawczą jest konsekwentne podejście i odrobina dobrej zabawy, dzięki którym możemy dotrzeć do każdego malucha.


mgr Marta Kuczyńska – Opiekunka dziecięca

Jestem absolwentką pedagogiki opiekuńczo-wychowawczej na wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Doświadczenie w pracy zdobywałam w Domu Dziecka i Klubie Malucha. Opieka nad najmłodszymi podopiecznymi w Domu Dziecka sprawiła, iż zrozumiałam, że swoją zawodową przyszłość chce związać z dziećmi. Praca z nimi daje mi mnóstwo radości oraz poczucie spełnienia. Moim celem jest wspomaganie wszechstronnego rozwoju dzieci zgodnie z ich możliwościami rozwojowymi. Każdy najdrobniejszy sukces dziecka motywuje mnie do dalszej pracy.


mgr Karolina Krulik – Opiekunka dziecięca

Ukończyłam studia I stopnia pedagogika wczesnoszkolna z przedszkolną oraz II stopnia o specjalności pedagogika resocjalizacyjna na wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu w Białymstoku. Od zawsze wykazywałam się empatią i troską względem dzieci, co przełożyło się na chęć współpracy z najmłodszymi. Jestem osobą cierpliwą i wrażliwą na drugiego człowieka, co w mojej pracy jest bardzo ważne. Prywatnie jestem mamą – to doświadczenie pozwoliło mi lepiej poznać świat dziecka, zobaczyć jak wygląda on jego oczami, dzięki czemu szybciej i lepiej rozpoznaję potrzeby dzieci. Podczas swojej pracy staram się zapewnić dziecku dużo ciepła i najlepsze warunki do prawidłowego i efektywnego rozwoju.


 


mgr Monika Turczyńska - Opiekunka dziecięca

Ukończyłam filologię polską na Uniwersytecie w Białymstoku. Pracowałam jako nauczycielka języka polskiego w gimnazjum. Obecnie rozpoczęłam studia podyplomowe na Uniwersytecie w Białymstoku na kierunku edukacji elementarnej.

            Angażuję się w stu procentach w pracę z dziećmi. W to, co robię, wkładam maksimum chęci, kreatywności oraz "serca". W stosunku do podopiecznych jestem pogodna i empatyczna. W związku z tym, że jestem matką, towarzyszy mi świadomość, iż rodzice powierzają mi pod opiekę swoje "małe skarby".