JADŁOSPIS (dieta lekkostrawna dla żłobka)

Żłobek Niepubliczny „Klub Małych Odkrywców”

14.01.2019 - 25.01.2019

Poniedziałek 14.01.2019:

Śniadanie: Zupa mleczna z płatkami kukurydzianymi, bułka kajzerka, masło, polędwica drobiowa, gotowane warzywa/ogórek świeży, herbata owocowa(*1,6,7,9,10)

Obiad: Zupa pomidorowa, kurczak z warzywami po chińsku, ryż curry,  kompot(*1,7,9)

Podwieczorek: Jogurt owocowy, chrupki kukurydziane, kompot

 

Wtorek 15.01.2019:

Śniadanie: Parówka z szynki(94% mięsa), ketchup(198g pomidorów na 100gram produktu), ciemne pieczywo, masło, gotowane warzywa/szczypiorkiem, herbata owocowa(*1,6,7,9,10)

Obiad: Zupa ogórkowa, makaron z mięsem wieprzowym i sosem bolognese, kompot(*1,3,7,9)

Podwieczorek: Bułeczka z jabłkami, porcja owocu, kompot(*1,5,7)

 

Środa 16.01.2019:

Śniadanie: Ciemne pieczywo, masło, szynka z indyka, gotowane warzywa/papryka, kawa inka z mlekiem(*1,6,7,9,10)

Obiad: Barszcz czerwony, pierogi z mięsem  i duszoną cebulką, gotowany brokuł, kompot(*1,7,9)

Podwieczorek: Muffinka cytrynowa - niskosłodzona, porcja owocu, kompot(*1,3,7)

 

Czwartek 17.01.2019:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista, masło, kiełbasa krakowska parzona, gotowane warzywa/ogórek świeży, herbata owocowa(*1,6,7)

Obiad: Zupa rosół, filet z kurczaka, ziemniaki, surówka, gotowana fasolka szparagowa ,kompot(*1,3,7,9)

Podwieczorek: Gofry niskosłodzone, sok owocowy (*1,3,7)

 

Piątek: 18.01.2019:

Śniadanie: Bułka kajzerka, masło, ser żółty, gotowane warzywa/pomidor, maślanka owocowa, herbata owocowa(*1,7)

Obiad: Zupa kapuśniak, gałka z fileta rybnego, ziemniaki, gotowany kalafior, kompot (*1,3,7,9)

Podwieczorek: Bułeczka maślana, banan, kompot (*1,3,7)

 

Poniedziałek 21.01.2019:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista, masło, polędwica wieprzowa, gotowane warzywa/papryka, kawa zbożowa z mlekiem(*1,6,7,9,10)

Obiad: Zupa ryżowa z warzywami, potrawka z kurczaka, kasza jęczmienna, gotowana fasolka szparagowa, kompot(*1,7,9)

Podwieczorek: Jagodzianka, sok marchwiowy(*1,3,6,7)

 

Wtorek 22.01.2019:

Śniadanie: Ciemne pieczywo z masłem, polędwica z indyka, gotowane warzywa/ogórek świeży, jogurt owocowy, herbata owocowa(*1,6,7,9,10)

Obiad: Zupa jarzynowa, pieczeń rzymska z sosem własnym, kasza gryczana, surówka z gotowanych buraków, kompot(*1,3,7,9)

Podwieczorek: Sałatka owocowa, pieczywo ryżowe, kompot (*1,7)

 

Środa 23.01.2019:

Śniadanie: Bułka kajzerka, masło, szynka wieprzowa, gotowane warzywa/pomidor, kawa inka z mlekiem, herbata owocowa(*1,6,7,9,10)

Obiad: Zupa kalafiorowa, kakaowe naleśnik z serem białym(#) i polewą z jogurtu owocowego, kompot(*1,3,7,9)

Podwieczorek: Chałka z masłem, porcja owocu, kompot(1,3,7)

 

Czwartek 24.01.2019:

Śniadanie: Zupa mleczna z makaronem, ciemne pieczywo, masło, schab pieczony, gotowane warzywa/ ogórek świeży(*1,6,7,9,10)

Obiad: Zupa krupnik, gulasz ze schabu, ziemniaki, gotowany brokuł, kompot(*1,3,7,9)

Podwieczorek: Placuszki z jabłkami, porcja owocu, kompot(*1,3)

 

Piątek 25.01.2019:

Śniadanie: Kakao z mlekiem, bułka pełnoziarnista, masło, twarożek śmietankowy, gotowane warzywa/szczypiorek(*1,6,7)

Obiad: Barszcz ukraiński, pieczony filet rybny, ziemniaki, gotowana marchewka, kompot(*1,3,4,7,9)

Podwieczorek: Ciasto kaszy manny niskosłodzone, porcja owocu, kompot(*1,5,8)

 

 

* Alergeny występujące lub mogące występować w  poszczególnych daniach bądź składnikach dań.

 

JADŁOSPIS(dieta bezmleczna)

Przedszkole Niepubliczny „Klub Małych Odkrywców”

11.02.2019 - 22.02.2019

 

Poniedziałek 11.02.2019:

Śniadanie: Bułka kajzerka, masło roślinne, polędwica wieprzowa, gotowane warzywa/ogórek świeży, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Zupa pomidorowa, kurczak z warzywami po chińsku, ryż curry,  kompot(*1,9)

Podwieczorek: Mus owocowy, chrupki kukurydziane, kompot

 

Wtorek 12.02.2019:

Śniadanie: Parówka z szynki(94% mięsa), ketchup(198g pomidorów na 100gram produktu), ciemne pieczywo, masło, gotowane warzywa/szczypiorek, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Zupa ogórkowa,  makaron z mięsem wieprzowym i sosem bolognese, kompot(*1,3,9)

Podwieczorek: Bułeczka z jabłkami, porcja owocu, kompot (*1,3)

 

Środa 13.02.2019:

Śniadanie: Ciemne pieczywo, masło roślinne, szynka indyka, gotowane warzywa/papryka, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Barszcz czerwony, pierogi z mięsem i duszoną cebulką, surówka z białej kapusty,  kompot(*1,3,9)

Podwieczorek: Muffinka cytrynowa niskosłodzona,  porcja  owocu (*1,3)

 

Czwartek 14.02.2019:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista, masło roślinne, kiełbasa krakowska parzona, gotowane warzywa/ogórek świeży, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Zupa ryżowa z warzywami, filet z kurczaka, ziemniaki, surówka z marchwi i jabłka, kompot(*1,3,9)

Podwieczorek: Gofry - niskosłodzone, woda mineralna, kompot (*1,3)

 

Piątek: 15.02.2019:

Śniadanie: Bułka kajzerka, masło roślinne, szynka wieprzowa, gotowane warzywa/pomidor, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Zupa kapuśniak, paluszki z fileta rybnego, ziemniaki, ogórek kiszony, kompot (*1,3,4,9)

Podwieczorek:  Ciemne pieczywo, masło roślinne, wędlina drobiowa, ogórek świeży, banan (*1,6,9,10)

 

Poniedziałek 18.02.2019:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista, masło roślinne, polędwica wieprzowa, gotowane warzywa/papryka, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Zupa rosół, udko z kurczaka, kasza jęczmienna, surówka z kapusty pekińskiej, kompot(*1,9)

Podwieczorek: Jagodziaka, woda mineralna(*1,3)

 

Wtorek 19.02.2019:

Śniadanie: Ciemne pieczywo z masłem roślinnym, polędwica z indyka, gotowane warzywa/ogórek świeży, herbata owocowa

(*1,6,9,10)

Obiad: Zupa jarzynowa, pieczeń rzymska z sosem własnym, kasza gryczana, surówka z gotowanych buraków, kompot(*1,3,9)

Podwieczorek: Sałatka owocowa, pieczywo ryżowe, kompot (*1)

 

Środa 20.02.2019:

Śniadanie: Bułka kajzerka, masło roślinne, szynka wieprzowa, gotowane warzywa/pomidor, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Zupa grochowa, naleśnik z jabłkami, kompot(*1,3,9)

Podwieczorek: Chałka z masłem roślinne, porcja owocu, kompot(1,3)

 

Czwartek 21.02.2019:

Śniadanie: Ciemne pieczywo, masło roślinne, polędwica drobiowa, gotowane warzywa/ogórek świeży, herbata owocowa (*1,6,9,10)

Obiad: Zupa krupnik, kotlet ze schabu w cieście, ziemniaki, surówka z marchwi, kompot(*1,3,9)

Podwieczorek: Placuszki z jabłkami, porcja owocu, kompot(*1,3)

 

Piątek 22.02.2019:

Śniadanie: Bułka pełnoziarnista, masło roślinne, wędlina kaziuk, gotowane warzywa/szczypiorek, herbata owocowa(*1,6,9,10)

Obiad: Barszcz ukraiński, pieczony filet rybny, ziemniaki, surówka wielowarzywna, kompot(*1,3,4,9)

Podwieczorek: Ryż z musem jabłkowym i cynamonem, porcja owocu, kompot

 

* Alergeny występujące lub mogące występować w  poszczególnych dania